close
تبلیغات در اینترنت
ازانحلال تا قهرمانی
این قهرمانی شادباشد.برمردم وبرتیم شیران                                                  نام تو آمل میدرخشد.باکاله ات بربام ایران سلام به همه ی هواداران عزیز کاله اول ازهمه باید قهرمانی بااقتدار کاله تولیگ ۱۳۹۱روبه همه آملیها وهواداران کاله تبریک بگم…
ازانحلال تا قهرمانی

این قهرمانی شادباشد.برمردم وبرتیم شیران

                                                 نام تو آمل میدرخشد.باکاله ات بربام ایران

سلام به همه ی هواداران عزیز کاله

اول ازهمه باید قهرمانی بااقتدار کاله تولیگ ۱۳۹۱روبه همه آملیها وهواداران کاله تبریک بگم

وحالا هم به مناسبت قهرمانی کاله توی ادامه مطلب یکسری مطلب گذاشتم که مطمئنم خوندن ودیدنش خال از لطف نیست.

 

لطفا وقتی دیدید نظرتونو هم درمورد پستم هم درمورد قهرمانی کاله بهم بگید

 

البته باید از آقای احمد قالیچی هم تشکرکنم چون برای تهیه این پست ازوبلاگ یاران کاله استفاده کردم

درضمن این پست تاپایان تعطیلات عید ثابته.برای مشاهده مطالب جدیدتر تشریف ببرید پایین تر

وضعیت کاله برای تیمداری درسال آینده مشخص نیست.                                             ۲۷/۴/۱۳۹۱


رئیس اداره ورزش و جوانان آمل:برای تیمداری در لیگ والیبال منتظر تصمیم کاله هستیم     ۳/۵/۱۳۹۱


آغاز خبر های خوب :فردا قائمی با کاله امضا میکند.                                                    ۲۱/۵/۱۳۹۱


مدیرعامل باشگاه ورزشی کاله مازندران با تاکید اینکه با اصرار مردم مجبور به تیمداری شده‌ایم، متذکر شد: اگر بخواهیم تیمداری کنیم باید تیمی قدرتمند را مهیا کنیم چون مردم حاضر به تحمل تیمی ضعیف نیستند، توقع‌شان بالا رفته و نمی‌توانیم ببینیم که تیم با کسب نتایج ضعیف با اعصاب‌ها بازی کند.                                                                                                                    ۱/۶/۱۳۹۱


اولین تمرین پتکوویچ با کاله                                                                                    ۱۹/۶/۱۳۹۱


بهروز عطایی: ملی‌پوشان کاله به‌زودی به تمرینات اضافه می‌شوند/ از پتکویچ راضی‌ام      ۲۷/۶/۱۳۹۱


بهروز عطایی:پتکوویچ جلوتر از توقعات من تمرین میکند/قسمت اعظمی از موفقیت های باشگاه منتسب به هوادارن کاله میباشد                                                                                                ۶/۶/۱۳۹۱


سایپا چهارمین قربانی کاله در راه قهرمانی / کاله همچنان در صدر جدول                               ۱۴/۸/۱۳۹۱


کاله مازندران، شهرداری تبریز را هم کنار زد/ شیران آملی همچنان روی نوار پیروزی                   ۱۷/۸/۱۳۹۱


روند پیروزی های کاله قطع شد / یزدی ها صدر را از کاله گرفتند.                                        ۲۴/۸/۱۳۹۱


در حاشیه دیدار صدرنشینان والیبال؛        

"زرینی" سرش شکست ولی ناظر ندید/ حبس یک ساعته در رختکن سالن شاهدیه و خاموشی تلفن ناظر

                                                                 ۲۶/۸/۱۳۹۱


پس از باخت سه بر صفرمقابل تیم الومینیوم هرمزگان

،سرمربی کاله استعفا داد                                                                              ۲/۹/۱۳۹۱


عطایی در کاله ماندنی شد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: پس از استعفا، بازیکنان با من صحبت کردند و خواستند با کمک هم شرایط را درست کنیم.

خبرگزاری فارس: عطایی: با وساطت بازیکنان برگشتم/ مذاکره با نفرزاده حق باشگاه بود                                            ۶/۹/۱۳۹۱

خوشحالی بازیکنان کاله از بازگشت عطایی/ استعفایی که آنها را به خودشان آورد

سرمربی کاله با بازگشتش به این تیم خوشحالی بازیکنان را رقم زد.

                                                                                         ۷/۹/۱۳۹۱

کاله در فکر فرار از بحران / تفکرات عطایی در برابر تجربه کارخانه   

  برتری کاله مقابل متین ورامین / ستارگان ورامین در برابر ببر های مازندران زانو زدند.     ۱۴/۹/۱۳۹۱


افرادی که تماشاگران ارومیه را بهترین‌های ایران می‌دانند خودشیرین هستند


پورحسن: آقایان از متخلفان حمایت می‌کنند و توقع دارند لیگ والیبال درست شود

بهروز عطایی: بیرون سالن برف می‎آمد و داخل پیچ و مهره!!

 آقاي« يگانه» با كاله« پدر كشتگي» كه نداريد؟!

گفتگوي« خليل يگانه مجد» دبير سازمان ليگ فدراسيون واليبال با خبرگزاري ايسنا كه روز جمعه منتشر شده است طوري است كه هركسي او را نشناسد كه در واليبال چه سمتي دارد، خيال مي كند او از مديران يا دست اندركاران تيم شهرداري اروميه است كه سيد محمد موسوي را بازخواست ومسبب تمام حاشيه ها مي داند. يگانه مجد در اين مصاحبه معتقد است زدن شوت به توپ توسط موسوي به سقف سالن توهين به تماشاگران اروميه اي بود كه انان با باتري موبايل(!) كه به سمتش پرت كردند تلافي كارش را كردند. ومدعي است نبايد انتظار داشته باشيد شش هزار نفر به موسوي تعظيم كنند، بازيكن ملي پوش بايد به تماشاگران احترام بگذارد زيرا همين تماشاگران ومردم بودند كه موجب شدند اين بازيكنان به ثمربرسد. او درمصاحبه مذكور گفته وي از كاله اي ها نخواسته زمين بازي را به سمت رختكن ترك كنند وفيلم آن هم موجود است.

عجب شوتی زدمحمدموسوی/مونده هنوزجاش سالن الغدیر

 مهر تایید فدراسیون والیبال بر فحاشی ها و سنگ پراکنی در سالن ها

                                                      بازی کاله-ارومیه.دوربرگشت ۳۰/۹/۱۳۹۱


ضیافتی ازجنس رفاقت                                                                                 ۹/۱۰/۱۳۹۱


کاله از سد سایپا کرج گذشت / برخورد زشت ماموران حاضر سالن با تماشاگران آملی

موسوی: برای جدا کردن تماشاگران به سکوها رفتیم/ کودک 10 ساله را کتک زدند

خبرگزاری فارس: بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال کاله آمل گفت: من و چند نفر دیگر از بازیکنان برای جدا کردن تماشاگران از هم به سکوها رفتیم.

خبرگزاری فارس: موسوی: برای جدا کردن تماشاگران به سکوها رفتیم/ کودک 10 ساله را کتک زدند

محمد موسوی عراقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد درگیری‌های بازی تیم‌های والیبال سایپا و کاله اظهار داشت: بازی تمام شد و ما پیروز شدیم؛ تماشاگران ما هم درحال تشویق تیم کاله بودند که حمزه رزینی رفت و برای آنها دست تکان داد تا از حضور و حمایت‌شان تقدیر کند، اما در این بین یکی از هواداران سایپایی‌ به زرینی فحش‌های رکیکی داد.

وی ادامه داد: تماشاگران ما هم در حمایت از زرینی به آن تماشاگر فحاشی کردند که نیروی انتظامی برای جدا کردن تماشاگران آملی از کرجی وارد هواداران تیم کاله شد و با باتوم آنها را می‌زد. یک کودک حدود 10 ساله به‌گونه‌ای مورد ضرب‌وشتم قرار گرفت که واقعاً دل انسان به درد می‌آمد، چراکه تمام کمر وی کبود شده بود.

موسوی افزود: بازیکنان ما برای جدا کردن آنها و اتمام درگیری‌ها وارد سکوها شدند که متاسفانه ما هم مورد هجوم قرار گرفتیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا لازم بود بازیکنان خود را وارد این ماجرا کنند، تصریح کرد: ما چند دقیقه پایین جایگاه ایستادیم، اما دیدیم که درگیری‌ها تمامی ندارد و به همین دلیل خودمان دست به کار شدیم. نزیک بود تماشاگران با پلیس درگیر شوند که ما تصمیم گرفتیم آنها را از هم جدا کنیم. وقتی من به سکوها رسیدم همه چیز تمام شده بود؛ کاش سربازان مسئول حراست بیشتر توجیه می‌شدند تا کار به اینجا نمی‌کشید.

بازیکن تیم والیبال کاله آمل درخصوص برگزاری جلسه کمیته انضباطی عنوان کرد: چون هر روز در کمیته انضباطی هستم دیگر یکی از اعضای پای ثابت این کمیته شده‌ام؛ خیلی مواقع هم بی‌دلیلی به من تذکر می‌دهند.

سرعتی‌زن تیم کاله درخصوص دیدار برابر سایپا گفت: بازی خوبی نبود؛ چون به چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم. می‌توانستیم راحت‌تر پیروز شویم، اما کمی با مشکل روبرو شدیم. اگر با این روند پیش برویم در بازی‌های سخت‌تر با مشکلات جدی‌تری روبرو می‌شویم.               ۱۱/۱۰/۱۳۹۱


کاله میزبان پیشگامان یزد / در حساس ترین دیدار هفته، کدام تیم خوشبخت میشود ؟

کاله فاتح نبرد با پیشگامان / اینجا آمل است ، قطب والیبال ایران

حاشیه ها:

* در لحظه ای که داوران قصد حضور در زمین مسابقه را داشتند درب ورودی رمین مسابقه قفل بوده و داوران مجبور شدند از روی سکوی تماشاگران به داخل زمین بیایند !!!

* در اقدامی جالب هواداران تیم کاله بنری را در سالن نصب کردند که بر روی آن عکس سید محمد موسوی ، فرهاد قائمی ، عبدالرضا علیزاده و رضا قرا چهار بازیکنی که در بازی با سایپا برای کمک به هواداران روی سکو ها رفته بودند نقش بسته بود.

* پیش از شروع مسابقه از طرف باشگاه ورزشی کاله از آرش صادقیانی و مهران زارع دو تن از بازیکنان فصل های گذشته تیم کاله با اهدای حلقه گلی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

* اما ست سوم این بازی و از امتیاز 8 - 4 به سود کاله آغاز حواشی جالب این دیدار بود ، در این لحظه که لئاندرو آراجو از سوی فرهاد قائمی دفاع شد و این بازیکن ملی پوش کاله مطابق معمول اقدام به خوشحالی های عجیب خود پس از کسب امتیاز شد ، با نگاه خشمگینانه این بازیکن برزیلی مواجه شد که در این لحظه درگیری لفظی کوچکی بین زرینی و آراجو پیش آمد که تا پایان بازی هم ادامه داشت.

* آراجو بازیکن دو متر و ده سانتی و برزیلی یزدی ها در اوایل ست چهارم و وقتی که باید در پشت خط سرویس قرار میگرفت خود را خم کرده و با دستان خود چند بار محکم به زمین مسابقه کوبید تا جو سالن را متشنج کند ، اما این کار او با سوت های کر کننده و اعتراض شدید هواداران پر شور تیم کاله مواجه شد.

* در امتیاز بعدی و هنگامی که محمد موسوی با اسپکی جانانه امتیاز را برای کاله بدست آورد در اقدامی مشابه به دستان خود چند بار به زمین کوبید ، تا این برزیلی متوجه شود در کجا و در چه شهری بازی میکند ، این اقدام موسوی با تشویق کر کننده این بازیکن از سوی هواداران مواجه شد.

* اما عجیب ترین اتفاق این بازی در امتیاز 8-7 این ست رقم خورد ، بطوریکه هواداران پرشور آملی طی شعاری با مضموم < عباس میر حسینی برگرد به خونت - تیمی که آوردی سوراخ در اومد > اقدام به حمایت از تیم خود کردند ، اما این سرمربی پر حاشیه و جنجالی تیم پیشگامان که تیم خود را در آستانه شکست میدید ، شروع به دست زدن و رقصیدن !!! به سوی هواداران کرد ، و نکته عجیب همراهی بازیکنان این تیم با سرمربی تیمشان بود ، بطوریکه بازیکنان تیم یزد دست میزدند و این مربی که کنترل اعصاب خود را از دست داده بود شروع به رقصیدن کرد. که با تذکر سفت و سخت ناظر مواجه شد.   

                 http://s3.picofile.com/file/7624141505/1_28_.jpg

خبرگزاری فارس: رئیس کمیته داوران و ناظر فدراسیون والیبال گفت: پس از انجام حرکات غیرورزشی در دیدار با کاله فدراسیون والیبال به سرمربی و بازیکن برزیلی پیشگامان تذکر می‌دهد.

خبرگزاری فارس: فدراسیون والیبال به سرمربی و بازیکن برزیلی پیشگامان تذکر می‌دهد                    ۲۷/۱۰/۱۳۹۱


۱۷/۱۱/۱۳۹۱

كاله ميزبان پيكان در آمل / كاله با پيكان صعود ميكند ؟

امیر حسینی کاپیتان تیم پیکان : کاله را در حد قهرمانی نمی بینم !

حسینی که چندین بار در طول مصاحبه برای آملی ها و شاگردان عطایی کری خواهنده بود در اظهار نظری عجیب عنوان کرد : کاله دو بازی بسیار سخت مقابل ما و متین ورامین دارد و هنوز وضعیت صعود این تیم به مرحله بعد معلوم نیست.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار مازندلیگ در خصوص احتمال رویارویی کاله و پیکان در فینال لیگ برتر والیبال گفت : البته من کاله را در حد صعود به جمع 4 تیم نمی بینم ! و اگر این تیم توانست به مرحله پلی آف صعود کند همه چیز در آن بازی ها معلوم خواهد شد.

حسینی که معمولآ پر حاشیه ترین بازیکن تیم های لیگ برتری در آمل به حساب می آید ، در بدو ورود به سالن پیامبر اعظم مورد هدف شعار های هواداران کاله قرار گرفت وی در خصوص هواداران کاله افزود : امیدوارم اینطور که در آغاز تمرین از ما استقبال کردند در بازی فردا از الفاظ رکیک استفاده نکنند ، آملی ها بدانند هر چقدر ما را بیشتر اذیت کنند ، من و مجموعه تیم بازی به مراتب بهتری را ارائه خواهیم داد.

کاله پیروز جدال مدعیان قهرمانی لیگ والیبال/ پیکان بدون بنزین به پایتخت بازگشت

پیکان در آمل اوراق شد !


۲/۱۲/۱۳۹۱     اولین پلی اف کاله وپیکان درتهران

کاله با پیروز بر پیکان در یک قدمی فینال / پیکانی ها اخلاق را هم باختند

مهمان نوازی پیکانیها

http://yjcphotos.ir/photos/Images/large/File_5320_95650.JPG

http://yjcphotos.ir/photos/Images/large/File_5320_95649.JPG

http://yjcphotos.ir/photos/Images/large/File_5320_95656.JPG


بازی دوم پلی اف در آمل ۹/۱۲/۱۳۹۱

کاله در برابر پیکان شکست خورد

درخشنده ، ناظر دیدار کاله و پیکان: تماشاگران آملی فوق العاده بودند

ای تیم پیکان/ آقاپیمان/توبگو ما/توی تهران چه کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟


بازی سوم پلی آف باپیکان درتهران    ۱۶/۱۲/۱۳۹۱

پلي‌آف واليبال در تهران و ورامين برگزار مي‌شود

شوراي تأمين استان تهران مسئوليت برگزاري مسابقات پلي‌آف در شهرهاي ورامين و تهران را بر عهده گرفت.

کاله از سد پیکان گذشت / آملی ها قهرمانی می خواهند

در پی فینالیست شدن تیم کاله / عطایی همچنان امپراطوری میکند.


بازی اول فینال بامتین  ۲۳/۱۲/۱۳۹۱

آخرین خبر از اردوی تیم ورامین / نیکولوف به فینال نمی رسد

شکست کاله مقابل متین ورامین / تکلیف قهرمان لیگ برتر روز جمعه مشخص می شود

عطایی:جمعه جبران میکنیم.

کارخانه:کاله مارا دست کم گرفت


                                                      کاله ی آمل قهرمان شد                   ۲۵/۱۲/۱۳۹۱

کاله آمل برای دومین سال پیاپی

 

بازدید : 163
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط maryam در تاریخ 1391/12/28 و 12:03 دقیقه ارسال شده است

سلام رها جووونم!!
منم تبریمک میگم.
خیلی دیر اومدم ببخشیــد!!شکلک
شیـــــــــــره کاله! دم همشون گرمشکلکشکلک

این نظر توسط جواد در تاریخ 1391/12/28 و 11:30 دقیقه ارسال شده است

سلام قرار کامل نزاشتیم
گفتم هرموقع گفتی من انجام بدم
الان بگو چیکار کنیم

وب اصلیت این شد دیگه ؟؟

برا رضا قراء طراحی کنم ؟نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


قالب وبلاگ